top of page
Starry Sky

PSYCHOTERAPIA
Anna Lewicka

Wsparcie, na które możesz liczyć

„Największym odkryciem mojego pokolenia jest to, że ludzie mogą zmieniać swoje życie, zmieniając nastawienie swojego umysłu“.
William James
terapia

O terapii

Według Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego: „psycholodzy pomagają ludziom w każdym wieku żyć szczęśliwiej, zdrowiej i bardziej produktywnie“. Dzięki zastosowaniu metod psychoterapii i leczenia opartych na współpracy, moi pacjenci zmieniają swoje nawyki. W rezultacie lepiej radzą sobie z różnymi przeszkodami. Sesje terapeutyczne mają na celu przeanalizowanie osobistych problemów i dostarczenie skutecznych narzędzi, które pomogą zobaczyć szklankę do połowy pełną, zamiast do połowy pustą.

O mnie

Jestem psychologiem, pedagogiem, coachem, konsultantką, trenerką procesów poznawczych, ubiegam się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integracyjnym systemowo-ericksonowskim, szkolę się w zakresie seksuologii klinicznej. Jestem także nauczycielką akademicką.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i rodzinami. 

 

Od ponad 15 lat pracuje z drugim człowiekiem, wspierając jego rozwój w ramach autorskich programów.
 

Z zaangażowaniem i zrozumieniem podążam za swoimi Klientami, towarzysząc im w drodze do realizacji, samopoznania i zamierzonych celów.

 

W oparciu o relację i wzajemny szacunek, wchodzę do życia Klientów,  "w baletkach, nie w buciorach". 

 

Jestem nastawiona na rozwój i zmianę oraz zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji osobistych.

Potrzebujesz więcej szczegółów? 

 

Jesteśmy, by ci towarzyszyć. Skontaktuj się z nami poprzez email, social media lub przez telefon.

bottom of page